top of page

MEIE MISSIOON

Abitaja on konfidentsiaalne, tasuta telefoniliin üksikutele, eakatele ja erivajadustega inimestele üle Eesti. Viime kokku abivajajad talle sobiva vabatahtlikuga, kellega regulaarselt suhelda. 

Oleme võtnud eesmärgiks eakate ja erivajadustega inimeste elurõõmu, uudishimu ja aktiivse ellusuhtumise säilitamise. Soovime, et kõik ühiskonnaliikmed tunneksid end olulise ja kaasatuna, selleks:

  • toetame eakaid ja erivajadustega inimesi, kes tunnevad  end üksikuna

  • pakume abivajajatele vajalikku informatsiooni ja head nõu

  • viime kokku ühiste huvidega inimesed

  • korraldame regulaarseid sõbrakõnesid

Abitaja teenus toimib koostöös Eesti Puuetega Inimeste Koja, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti, Hiiumaa valla ja Surts Koolitus OÜga. Projekti nr 2014-2020.2.02.19-0274  ja ametliku nimetusega "Erivajadustega inimestele telefonipõhise nõustamis- ja suhtlemisteenuse väljaarendamine" aitab rahastada Euroopa Liidu Sotsiaalfond (ESF) ja koordineerib Riigi Tugiteenuste Keskus.

Projekti üldine eesmärk on hoolduskohustusega inimeste kasvanud tööhõive ja hooldatavate erivajadusega inimeste suurenenud sotsiaalne kaasatus.

Projektiga käivitatakse hooldatavatele nende üksilduse ja sotsiaalse eraldatuse leevendamiseks telefonipõhine info-, nõustamis- ja suhtluskanal, mis vähendab hooldajate hoolduskoormust ja suurendab nende tööturul osalemise võimalusi. 

PROJEKTI EESTVEDAJA

Surts Koolitus OÜ

Sirli Haavik

sirli.haavik@surtskoolitus.ee

+372 56 909 217

bottom of page